FAZENDAlandscape design
Ландшафтний дизайн в європейському стилі
Далеко не кожен знає, що європейський стиль в ландшафтному дизайні - це те ж саме, що і класичний. Сад в такому стилі ідеально підійде для озеленення площі біля офісів, адміністративних будівель, палаців або посольств. Досить часто такий сад можна зустріти біля старовинних будівель.

 

 

Особливості європейського дизайну

 

Головною особливістю є строгі геометричні форми. Тому дуже важливо правильно підібрати рослини і інші елементи. Контури ліній і поверхні мають бути ідеально рівними, без яких-небудь відхилень, як полотно для художника. Тільки за таких умов дизайнер буде здатний працювати і реалізовувати свої ідеї повною мірою.

 

Одним з головних компонентів закінченого сюжету виступає імпровізований струмок. Він виступатиме відмітним елементом і привертатиме загальну увагу. По центру повинні встановлюватися статуя або фігура, це може бути пам'ятник, фонтан, також, допускається невеликий ставок або басейн. Садові стежини розташовуються в центральній частині, вони покриваються гравієм, галькою, але не асфальтуються.

 

 

 

Квіткові клумби повинні мати рівні форми і строгі лінії. В якості прикраси можна використати арки і загорожі з квітів. Елементи меблів мають бути з дерева, каменю або з використанням кування.

 

 

Європейська дача - рівень майстерності

 

Європейський ландшафтний дизайн в Дніпрі має ряд позитивних якостей :

 

- Краса, оригінальність, які вказують на наявність вишуканого смаку власника; - Можливість ушляхетнити простір з чіткою послідовністю і порядком;

 

- Ділянка завжди виглядає акуратно і привабливо;

 

- Прогулюючись по такій місцевості, можна зарядитися енергією і перейнятися атмосферою тепла і спокою. Варто звернути увагу, що подібний дизайн виглядатиме недоречно на території з маленькою площею. Крім того, щоб ділянка мала привабливий вигляд, за ним необхідно ретельно стежити.

 

Бажаєте оточити свій дім красою, оригінальністю і живою природою? Садовий центр "Фазенда" знає, як це зробити. У нас працюють висококласні професіонали, що знають свою справу. Кожен з них точно бачить, як перетворити ваш сад з урахуванням індивідуальних вимог. Звернувшись до нас, ви обов'язково отримаєте: приємне спілкування, кваліфіковану консультацію і поради, якісне виконання послуг і демократичні ціни.