FAZENDAlandscape design
Троянди в ландшафтному дизайні: фото та відео
Велика кількість садівників любить бачити прекрасні квіти у своєму саду. Квіти мають неймовірну красу, саме тому кожен намагається висадити їх на найвиднішому місці. Багато хто вважає, що троянди добре виглядають в спеціальних розаріях, але це не так. Ці чудові квіти будуть привабливою прикрасою для власного будинку.

 

 

Велика різноманітність кольорів, видів і розмірів квітів забезпечать красиве озеленення ділянки. Немає ніяких обмежень в місцях висадки, до того ж, можна змішувати різні сорти для більшої привабливості саду або ділянки.

 

Троянди досить часто використовуються в ландшафтному дизайні. Інтернет повний різними статтями про правила висадки квітів, правильний підбір і з'єднання декількох видів. Дана стаття розрахована на садівника з невеликим досвідом, а також, на різні смаки в дизайні.

 

Ви дизайнер своєї ділянки

 

Тільки ви маєте право вирішувати, якою буде ваша ділянка або сад. Вам доведеться самостійно вирішити в якому місці розташувати троянди, і підібрати той або інший сорт. Але перш ніж братися до такої відповідальної роботи самостійно, необхідно зрозуміти: чи дійсно я хочу вирощувати троянди? Ці квіти популярні у всьому світі, але вони досить вередливі і вимагають особливого відходу: підрізувати, удобрювати, систематично поливати і позбавлятися від сухого листя і бутонів.

 

У них часто заводяться мошки і жучки, які так і хочуть зіпсувати благородні квіти. Не варто забувати, про не малу кількість грошових коштів, які доведеться витратити на їх зміст. Якщо ви готові витратити сили для вирощування своїх троянд, тоді сміливо беріться за роботу.

 

 

Хочу мати троянди на своїй ділянці

 

Ви все-таки вирішили обзавестися трояндами, спершу слід визначитися з місцем. Де вони виділятимуться і привертатимуть загальну увагу своєю красою. Не варто забувати про стан земельної породи, кількості сонця для сприятливого життя кольорів. Південні сорти не люблять холод, і в тіні, вони просто загинуть. Краще всього підійде сонячне місце, обмежене від сильних поривів вітру. Троянди білого кольору краще всього висаджувати біля цегляної стіни.

 

Якщо у вас немає часу, щоб як слід доглядати за трояндами, краще всього вибирати стійкіші сорти. Стійкі до шкідників і захворювань, невередливі до погодних умов сорти значно скорочують кількість засобів, спеціальних обприскувачів і кількість обробок. Отже, вони не вимагають великого кількість уваги.

 

Вибирати троянди варто, виходячи з ефекту, який хочете отримати : привабливий зовнішній вигляд, незабутній аромат або створити певну композицію. Фахівці ландшафтного дизайну в Кривому Розі стверджують, що троянди прекрасно виглядають як в поодинокій висадці, так і в комбінуванні з іншими видами кольорів. Особливо привабливо виглядають яскраві троянди на фоні рівно постриженого, зеленого газону.

 

 

 

Варто обмежитися від кущових троянд на невеликих ділянках, вони заповнять увесь вільний простір і виглядатимуть нагромаджено. Краще всього використати в'юнкі сорти або мініатюрні троянди. Також, підходять квіти в горщиках.

 

Вибираючи місце для розарію, не забувайте, що троянди люблять сонячне світло. Знаходячись в тіні, квіти слабшають і стають сприйнятливішими до захворювань, менше цвітуть і припиняють своє зростання.

 

Немало важливим критерієм для зростання потрібне подання повітря на достатньому рівні. Якщо квіти знаходитимуться у свободі, вони рідше хворітимуть і піддаватимуться атакам шкідників. Троянди вимагають якісного грунту, наповненого киснем. Для цього його необхідно систематично удобрювати, розпушувати і позбавляти від бур'янів.

 

Якщо вирішите висаджувати квіти біля стіни або в оточенні кущів, пам'ятайте, що у весняний період троянди піддаються грибковим хворобам і нападу комах-шкідників. Пам'ятайте, що розарій нормально не функціонуватиме без щедрої кількості води, і спеціальних добрив, і підгодівлі. Від води залежить цвітіння (розмір бутонів і частота кольору) і конструкція листя. При обезводненні квіти слабшають, зупиняються в зростанні, втрачають свою красу і частіше хворіють.

 

 

 

 

Не впораєтеся самі, звертайтеся до професіоналів

 

Щоб створити проект саду, не досить просто намалювати картинку. Проект вимагає серйозної праці і великої кількості часу. Якщо ви сумніваєтеся, що зможете самостійно облаштувати, як слід свій розарій - звертайтеся до фахівців садового центру "Фазенда". Кваліфіковані співробітники підберуть ідеальне місце і необхідні сорти троянд. Також, детально проконсультують з усіх питань відходу за кольорами. Адже у своїй роботі ми використовуємо тільки високоякісне устаткування, краще, перевірене добриво і ексклюзивне насіння. Тому, ви можете без сумнівів довіряти нам свій сад, знаючи, що після нашої роботи, він стане справжнім райським містечком.

 

По закінченню роботи, ви отримаєте усі документи для створення ідеального розарію самостійно. Вартість послуг значно нижча, ніж у подібних компаній. Про точну ціну проекту ви можете дізнатися за допомогою калькулятора або звернувшись за консультацією до нашого менеджера. Як з ним зв'язатися?

 

Досить залишити онлайн-заявку на нашому сайті, подзвонити по вказаних номерах або приїхати на наш офіс! Ми зробимо усе можливе, щоб ваш сад сяяв і радував вас своїм чарівним видом на протязі не лише одного сезону, а і довгих років після!