FAZENDAlandscape design
Укриття рослин від зимових опіків
У зв'язку з аномальною зимою, що температурний режим тримається у рамках - 5 до - 7 вночі, а вдень досягає +10. Треба провести аналіз саду і звернути увагу на стан бруньок на деревах і кущах. Особливу увагу варто звернути на магнолії, рододендрони, крупнолисті гортензії…

Якщо на цих рослинах бруньки сильно набубнявіли їх варто укрити білим тонким агроволокном (що б проходила волога і сонячні промені) у формі куполу .Також обмотуємо агроволокном штамбовые троянди, роблячи купол, а сам штамб обмотуємо спеціальним садовим бинтом, від морозобоев по корі. Штамбовые дерева варто також обмотувати бинтом до перших гілок. Обмотуємо мотузком туї (кулясті, прямостоящие), ялівці скельні, кипарисовики лавсона;
..

 

від налипання мокрого снігу. Підгортаємо троянди землею насипаючи гіркою заввишки 20-30 см Видаляємо усі невизрілі втечі, бутони і листя, тому як вони можуть загнити навесні і розповсюдити процес гниття на увесь інший кущ.

 

Укриття рослин від зимових опіків

 

Кінець февраля- початок березня, це період коли слід замислитися об укриття Ваших рослин, щоб уникнути сонячних опіків. Особливу увагу слід приділити: ялина канадська Conica і її похідні, наприклад Sander's Blue, Daisy's White, тиси, кипарисовики Лавсона, кипарисовики горохоплодные, кипарисовик тупий, рододендрони, карликові сорти ялиці, сосна з м'якою голкою, модрина прищеплена.

 

В якості укриття підійде агроволокно білого кольору або затінююча сітка.

Вибраний матеріал обертають навколо дерева або кущів не дуже щільно, залишаючи місце для повітря, скріплюючи краї за допомогою степлера. Великі рослини укривати складно, але необхідно зробити це хоч би з самого сонячного боку.

 

Не підходить для укриття поліетиленова плівка і неткані матеріали, під ними рослини на весняному сонці нагрівається ще більше, ніж без них.

При необхідності для рослин слід заздалегідь зробити каркас, на який натягують покривний матеріал.