FAZENDAlandscape design
Доглядаємо за газоном правильно: поради від Фазенди
Садовий ландшафт - це справжнє мистецтво, яке вимагає праці, завзятості і, головне, обов'язкових знань. Озеленювальний центр "Фазенда" готовий поділитися зі своїми відвідувачами декількома секретами, які допоможуть зробити ваш сад ще яскравішим, таким, що цвіте, живим і по-справжньому казковим. Окрім цього, в нашому інтернет-магазині, кожен зможе знайти усе необхідне для того, щоб ваш газон був не просто розкішним, а приголомшливим! 

Важливо не забувати, що догляд за газоном - цей постійний захід, який не залежить від погоди або пори року. Тільки уважне і скрупульозне відношення до живого килима допоможуть вам насолоджуватися буйством зелені і м'якістю під ногами.

 

•Знищення повсті. Для того, щоб ваш газон завжди виглядав свіжо і охайно, важливо стежити за наявністю повсті. В першу чергу, повсть є дивовижним місцем існування для різних мікроорганізмів, які призводять до захворювання трави, а також засобом розмноження комах-шкідників. У боротьбі з повстю вам допоможуть прості граблі і ретельне "розчісування" трав'яного килима. Краще всього обробляти газон подовжньо і кілька разів.

 

• Аерація - процес проколювання грунту на 8-10 сантиметрів для максимального насичення землі киснем. Украй важливо робити цю маніпуляцію тільки восени або весною, але ні в якому разі влітку. Надмірна жара може викликати посуху. Для проведення процедури використовують вілла, спеціальні насадки для взуття або газонокосарки зі вбудованими шпильками для проколу.

•Вибір добрива. На жаль, після ряду таких маніпуляцій природне середовище газону порушується, що призводить до спустошення грунту і зниження яскравості трави. Для того, щоб відновити баланс краще всього вибирати правильні підгодівлі. Фахівці радять удобрювати грунт газону через кожні 6 тижнів. Краще всього вибирати добрива, які наповнені азотом, фосфором і кальцієм. Для детальнішої консультації звернетеся до фахівців з озеленення в Кривому Розі «Фазенда».

 

•Мульчування. Починайте піклуватися про свій газон ще восени. У жовтні - листопаді самий кращий період для збільшення родючого шару вашого грунту. Найчастіше мульчування складається з трьох шарів пошти : торфу, суглинку і піску. Співвідношення підбирається індивідуально.

• Правильна стрижка газону - один з найважливіших моментів в окультуренні трав'яної підстилки. Але навіть в такому, здавалося б, незначному заході надто багато нюансів, яким варто слідувати. Наприклад, не можна стригти газон дуже часто і коротко, після стрижки варто відразу прибирати усю скошену траву, не можна стригти мокру траву.

 

Більше подробиць ви зможете упізнати в наших статтях або від консультантів.

 

• Полив газону. Специфіка поливу може здивувати навіть бувалих садівників, але для того, щоб ваш газон завжди був свіжий і зелений, краще всього поливати його 2-4 рази в тиждень, але не більше. Також, краще час для поливу - ранній ранок або пізній вечір, у такому разі сонячні промені не палять траву. Грунт повинен зволожуватися на глибину 15-20 см, тобто від 15 до 30 літрів води на 1м квадратний.

 

Якщо ви тільки зважилися на висадку газону, то кращим рішенням стане скарифікація насіння, що допоможе їм швидше за прорість.

 

Зверніться по допомогу до фахівців центру "Фазенда" і ваш газон без зусиль стане яскравим представником кращих традицій садового ландшафту! Ми завжди готові перетворити вашу ділянку на справжню казку і створити усі умови для відпочинку. До того ж, ви завжди можете розраховувати на консультацію від кращих садівників нашого міста. Приємного літа і тільки свіжого газону!